Menu
Your Cart

Anza

Brends: Anza
Piemērots, gan terases eļļošanai, gan slīpēšanai. Var piestiprināt gan smilšpapīru, gan eļļošanas aplikatoru. Padara eļļošanas darbu daudz efektīvāku un vieglāku. Nodrošina vienmērīgu eļļas uzklāšanu. Var apstrādāt divus dēļus vienlaicīgi. Piemērots lietošanai kopā ar Anza rokturi-pagarinātāju.Prece..
23,90€
Bez nodokļa:19,75€
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Ota ārdarbiem ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens..
6,17€
Bez nodokļa:5,10€
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Ota grīdas lakošanai ir piemērota grīdu, griestu un paneļu krāsošanai iekšdarbos. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti g..
11,13€
Bez nodokļa:9,20€
ANZA Elite plakana ota
Vispārdotākais
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Plakana ota ir piemērota durvju un koka virsmu krāsošanai. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan šķīdinātā..
3,03€
Bez nodokļa:2,50€
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Radiatoru ota ir piemērota fasādes, piestātnes, sienas un grīdas krāsošanai. Ērti krāsot grūti aizniedzamas vietas. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes..
6,17€
Bez nodokļa:5,10€
Brends: Anza
Rullis nelīdzenām virsmām ar augstu kapacitāti un labu klājumu. Minimāli šļakstās. Labi izlīdzina krāsu un veido labu klājumu ar dažām pārklājuma reizēm...
1,60€
Bez nodokļa:1,32€
ANZA Elite Titex rullis
Vispārdotākais
Brends: Anza
Biezs rullis, kas nodrošina labu klājumu. Piemērots sienu un griestu krāsošanai virtuvēs, tualetēs un vannas istabās, kur ir nepieciešama gluda virsma, lai to viegli varētu tīrīt. Var izmantot arī koka dēļu un betona grīdu krāsošanai. Rada gludu tekstūru...
2,94€
Bez nodokļa:2,43€
ANZA Platinum Antex rullis
Vispārdotākais
Brends: Anza
Mikrošķiedras rullis ar augstu kapacitāti, kas nešļakstās un rada gludu pārklājumu. Piemērots šķīdinātāja un ūdens bāzes beicēm, lakām un krāsām. Piemērots arī sienu, griestu, durvju un virtuves skapīšu krāsošanai iekšdarbos...
2,45€
Bez nodokļa:2,03€
Brends: Anza
Platinum otas ir uzņēmuma Anza labākā izvēle tiem, kam nepieciešama visaugstākā kvalitāte. Apaļā ota ir piemērota logu rāmju un stiklojumu stieņu krāsošanai. Otas ir īpaši izturīgas ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu, tādējādi ietaupot laiku. Augstas kvalitātes sin..
4,84€
Bez nodokļa:4,00€
Brends: Anza
Mājas fasādes krāsošanai izvēlieties Platinum izliekto otu. Otas ir īpaši izturīgas ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu, tādējādi ietaupot laiku. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan šķīdinātāja bāzes krāsām. Platinum otām ir ergonomisks..
10,29€
Bez nodokļa:8,50€
ANZA Platinum Micmex rullis
Vispārdotākais
Brends: Anza
Izturīgs mikrošķiedras rullis ar augstu kapacitāti, kas nodrošina izcilu klājumu. Piemērots griestu krāsošanai iekštelpās, it īpaši matētas griestu krāsas uzklāšanai dzīvojamās istabās, guļamistabās un priekšnamos. Rada vidēji raupju virsmu...
2,67€
Bez nodokļa:2,21€
Brends: Anza
Platinum otas ir uzņēmuma Anza labākā izvēle tiem, kam nepieciešama visaugstākā kvalitāte. Plakana ota ir piemērota durvju un koka virsmu krāsošanai. Otas ir īpaši izturīgas ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu, tādējādi ietaupot laiku. Augstas kvalitātes sintētiski..
6,69€
Bez nodokļa:5,53€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 42 (Kopā lapu - 4)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk