Homeset.lv piedāvā rūpnieciski krāsotus apdares un terases dēļus.

Rūpnieciska krāsošana ļauj iegūt līdzenāku un kvalitatīvāku virsmas pārklājumu salīdzinājumā neka krāsošana ar otu vai rulliti. Kā ari apstrādes ilgums ir nesalīdzināmi ātrāks! Kokmateriāls tiek apstrādāts un žāvēts tikai un vienīgi iekštelpās kur ir nemainīga temperatūra un nav puteikļaina vide, kas palielina to kvalitāti. Krāsošanai tiek izmantoti tikai vidi saudzējošus apdares materiālus uz ūdens bāzes. Kokmateriālu apstrādei varam arī izmantot apdares materiālus uz šķīdinātāja bāzes kā arī divkomponentu apdares materiālu.

Apstrādes kvalitāte – krāsošana un kokmateriālu apstrāde tiek veikta ar augstiem kvalitātes kontroles procesiem, ievērojot krāsu ražotāju rekomendācijas un tehnoloģijas procesus.

Izmaksu ekonomija – rūpnieciski mehanizēts apstrādes process būs precīzāks un ekonomiskāks nekā roku darbs.

Atbildība un garantija – sniedzam sertifikātus, atbilstības deklarācijas un nodrošinām garantiju savam gala produktam.

Kvalitatīvs gala produkts – izmantojot kvalitatīvu kokmateriālu, profesionālas krāsas un pareizu apstrādes tehnoloģiju var nodrošināt materiāla ilgu kalpošanas laiku.

Homeset.lv piedāvā gatavu gala produktu – rūpnieciski krāsots apdares vai terases dēlis, kas ir sapakots un pieejams noteiktos daudzumos, krāsās un garumos. Patreiz pieejamo apdares vai terases dēļu piedāvājumu vari apskatīt Woodshop.lv mājas lapas sadaļā – Apdares dēļi. Ja vēlies veikt individuālu pasūtījumu ar noteiktu apjomu, sazinies ar mums e-pastā – [email protected] un sagatavosim cenu piedāvājumu.