Kādu informāciju mēs ievācam

Tu vari apmeklēt un pārlūkot mūsu tīmekļa vietni, neizpaužot mums nekādu personīgo informāciju, tomēr, ja vēlēsies veikt pasūtījumu, mums būs nepieciešams ievākt sekojošus personas datus.

Informācija, ko nepieciešams norādīt, veicot pasūtījumu mūsu veikalā:

Var būt gadījumi, kad Tu brīvprātīgi vēlēsies mums izpaust šo vai līdzīgu informāciju, bez pasūtījuma veikšanas.

Kā mēs izmantojam Tavu personīgo informāciju

Mēs to nepārdodam un neizīrējam trešajām pusēm, kā arī nenododam šo informāciju trešajām personām mārketinga nolūkos.

Galvenais iemesls, kādēļ mēs ievācam Tavus personas datus, ir tas, lai mēs varētu izpildīt Tavu pasūtījumu.

Mēs varam nodot Tavu personīgo informāciju mūsu trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdz izpildīt pasūtījumu un sniegt pakalpojumus mūsu vārdā (piegāde, maksājumu apstrāde).

Cik ilgi mēs uzglabājam Tavu personīgo informāciju

Mēs glabājam Tavu personīgo informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumus Tev un, lai pildītu savas juridiskās saistības. Ja vēlies, lai vairs neizmantojam Tavu personīgo informāciju vai sniedzam Tev pakalpojumus, Tu vari mums lūgt izdzēst savu personīgo informāciju.

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, ko tīmekļa vietne saglabā lietotāja datora cietajā diskā, un ko tīmekļa pārlūkprogramma sniedz tīmekļa vietnei katru reizi, kad lietotājs tajā atgriežas.

Sīkdatnes palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietni, jo tās mums sniedz informāciju par to, kuras lapas ir saistošas lietotājiem un kuras ne. Sīkdatnes neļauj mums piekļūt Tava datora cietajam diskam vai Tavai personīgajai informācijai. Mēs saņemam tikai informāciju, kurai Tu mums ļauj piekļūt. Tu vari izvēlēties pieņemt vai noraidīt sīkdatnes. Vairums tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, bet ir iespējams izmainīt pārlūkprogrammas uzstādījumus, lai sīkdatnes tiktu noraidītas, tomēr sīkdatņu noraidīšana var pasliktināt tīmekļa vietnes funkcionalitāti.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Mūsu tīmekļa vietnē var būt saites uz citām tematiski saistītām vietnēm. Tomēr ņem vērā, ka mums nav kontroles pār citām vietnēm, tādēļ kolīdz esi uzspiedis un kādas no šīm saitēm un aizgājis no mūsu vietnes, mēs nevaram garantēt Tava privātuma un personīgās informācijas aizsardzību, jo šī privātuma politika neattiecas uz citām tīmekļa vietnēm. Tādēļ esi piesardzīgs un aplūko attiecīgās tīmekļa vietnes privātuma politiku.

Tavas personiskās informācijas drošība

Mēs apņemamies nodrošināt Tavas informācijas drošību. Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi vai informācijas izpaušanu, mēs esam ieviesuši piemērotas fiziskas, elektroniskas un vadības procedūras, kas aizsargā tiešsaistē ievākto informāciju.

Mēs ievērojam standarta interneta drošības pasākumus, lai aizsargātu mums nodoto sensitīvo informāciju.

Mēs uz saviem serveriem neglabājam nekādu finanšu informāciju, piemēram, kredītkaršu datus. Šos datus droši savāc maksājumu apstrādātāji, un tie netiek atklāti mums.

Mēs varam veikt izmaiņas šajā drošības politikā, tādēļ iesakām ik pa laikam pārlūkot šo lapu, lai pārliecinātos, ka piekrīti izmaiņām.