Menu
Your Cart

Otas

Izvēloties otu, ir svarīgi zināt, kur un ar kādu produktu to izmantos. Piemēram, lai krāsotu logu rāmjus un līstes ir izstrādāta īpaša trīsstūrveida ota; ārdarbu otām ir biezāki sari un ievērojami lielāka krāsas uzņemšanas spēja nekā iekšdarbu otām. Ir iespējams izvēlēties arī dažāda platuma un dažādu materiālu - sintētisko, dabisko un jaukto šķiedru - otas.


Lielākajai daļai Anza produktu ir piešķirtas kvalitātes sērijas - BEST jeb vislabākā (Platinum sērija), BETTER jeb labāka (Elite sērija), GOOD jeb laba (Basic sērija).

Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Ota ārdarbiem ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens..
6,17€
Bez nodokļa:5,10€
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Ota grīdas lakošanai ir piemērota grīdu, griestu un paneļu krāsošanai iekšdarbos. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti g..
11,13€
Bez nodokļa:9,20€
ANZA Elite plakana ota
Vispārdotākais
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Plakana ota ir piemērota durvju un koka virsmu krāsošanai. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan šķīdinātā..
3,03€
Bez nodokļa:2,50€
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Radiatoru ota ir piemērota fasādes, piestātnes, sienas un grīdas krāsošanai. Ērti krāsot grūti aizniedzamas vietas. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes..
6,17€
Bez nodokļa:5,10€
Brends: Anza
Platinum otas ir uzņēmuma Anza labākā izvēle tiem, kam nepieciešama visaugstākā kvalitāte. Apaļā ota ir piemērota logu rāmju un stiklojumu stieņu krāsošanai. Otas ir īpaši izturīgas ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu, tādējādi ietaupot laiku. Augstas kvalitātes sin..
4,84€
Bez nodokļa:4,00€
Brends: Anza
Mājas fasādes krāsošanai izvēlieties Platinum izliekto otu. Otas ir īpaši izturīgas ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu, tādējādi ietaupot laiku. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan šķīdinātāja bāzes krāsām. Platinum otām ir ergonomisks..
10,29€
Bez nodokļa:8,50€
Brends: Anza
Platinum otas ir uzņēmuma Anza labākā izvēle tiem, kam nepieciešama visaugstākā kvalitāte. Plakana ota ir piemērota durvju un koka virsmu krāsošanai. Otas ir īpaši izturīgas ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu, tādējādi ietaupot laiku. Augstas kvalitātes sintētiski..
6,69€
Bez nodokļa:5,53€
Brends: Anza
Ja vēlaties izcilu rezultātu krāsjot logu rāmjus, durvis, mēbeles vai citas koka virsmas, izvēlies slīpo otu. Otas ir īpaši izturīgas ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Otas nodrošina īpaši precīzu krāsojumu un izcilu virsmas apdares rezultātu, neatstājot otas tri..
5,09€
Bez nodokļa:4,21€
Brends: Anza
Šī ota ir īpaši piemērota, lai krāsotu mazus laukumus, kuriem ir nepieciešama īpaša precizitāte. Ota ir veidota ar TriTech™ tehnoloģiju, kas nodrošina perfekti taisnas līnijas, precīzu stūru un detaļu krāsojumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan šķīdinātāja bāzes iekš..
9,00€
Bez nodokļa:9,00€
Apaļa ota ANZA Elite
Vispārdotākais
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Apaļā ota ir piemērota logu rāmju un stiklojumu stieņu krāsošanai. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens, gan š..
4,45€
Bez nodokļa:3,68€
Brends: Anza
Basic izliektā ota ir piemērotas vienkāršākiem fasādes krāsošanas darbiem, kur nevainojams rezultāts nav pats svarīgākais. Izliektā ota ārdarbiem ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otām ir sintētiskie sari un standarta rokturis. Piemērots visa veida krāsām...
6,75€
Bez nodokļa:5,58€
Brends: Anza
Sērija Elite ir ļoti laba izvēle amatieriem, kuri vēlas sasniegt lieliskus rezultātus. Izliektā ota ir piemērota fasāžu, žogu un griestu krāsošanai iekšdarbos. Otas ir ar sevišķi augstu krāsas uzņemšanas spēju un nodrošina izcilu klājumu. Augstas kvalitātes sintētiskie sari, ir izstrādāti gan ūdens,..
11,45€
Bez nodokļa:9,46€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 14 (Kopā lapu - 2)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk