Menu
Your Cart

Montāžas pakalpojumi

Woodshop.lv piedāvā iekšējās un arējās koka apdares montāžas darbus, kā arī terašu montāžu un izbūvi, tai skaitā individuāli izgatavotas puķu kastes Jūsu terasei.

Visus materiālus varat pasūtīt pie mums, jo sadarbojamies ar lielākajiem kokmateriālu ražotājiem Baltijā. Iespējams arī izgatavot materiālus pēc Jūsu individuālā pasūtījuma. Par pieejamajiem apdares dēļu profiliem, lūdzu, jautājiet mums - [email protected]!

Pēc dēļu profila noskaidrošanas nāciet ar krāsas paraugu pie mums vai arī izvēlieties sev vēlamo toni un apdares materiālu! Atsūtiet toņa kodu elektroniski, norādot kataloga nosaukumu un apdares materiāla ražotāju, no kura ir ņemts šis tonis, jo katrs ražotājs saviem apdares materiāliem piešķir unikālus iekšējos kodus, pēc kura nav iespējams tonēt citu ražotāju apdares materiālus. Sedzošajām krāsām toņa kodus labāk izvēlēties no NCS vai RAL toņu sistēmas.

Pēc toņa apstiprināšanas Jums atliek izvēlēties cik kārtās un no cik pusēm (trīs vai četrām) vēlaties veikt apstrādi.

Pēc montāžas un/vai pasūtījuma pieprasījuma saņemšanas mēs Jums sniegsim atbildi par precīzu gatavās produkcijas saņemšanas dienu, kā arī varam piedāvāt piegādi uz Jūsu norādīto objektu konkrētā dienā.

Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk