Menu
Your Cart

Noderīgi produkti

Dabīgu vasku saturošs aizsarglīdzeklis koka virsmām pirts iekštelpās (caurspīdīgs)
Vispārdotākais
Dabīgu vasku saturošs aizsarglīdzeklis koka virsmām pirts iekštelpās. Koka virsmām pirts iekštelpās. Supi Saunavaha iesūcas koksnē un veido pret mitruma un netīrumu iedarbību izturīgu virsmu. Ir iespējams arī nopirkt gatavu vasku ar toni, pieejamie toņi - melns, balts, pelēks...
11,50€
Bez nodokļa:9,50€
Emulģējošs mazgāšanas līdzeklis metāla jumtu mazgāšanai
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Emulģējošs mazgāšanas līdzeklis metāla jumtu mazgāšanai. Satur amonjaku. Tīrīšanas līdzeklis tauku, netīrumu un eļļu notīrīšanai no cinkota skārda virsmām pirms krāsošanas. Piemērots arī iepriekš krāsotu virsmu mazgāšanai. Ieteicams jaunām cinkotām un iepriekš krāsotām virsmām...
11,31€
Bez nodokļa:9,35€
Brends: Tikkurila
Sārmains universāls tīrīšanas līdzeklis koka konstrukcijām ārdarbos. Krāsotām un iepriekš neapstrādātām virsmām, piemēram, žogiem, bruģim un citām koka un minerālu konstrukcijām dārzā.  Regulāra tīrīšana ar Pihan Huoltopesu novērš mikroorganismu veidošanos, kas īpaši veidojas uz netīrām ..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Brends: Tikkurila
Sārmains universāls tīrītājs koka un minerālu virsmu regulārai tīrīšanai. Tas novērš mikroorganismu veidošanos, kas īpaši veidojas uz netīrām virsmām...
11,74€
Bez nodokļa:9,70€
Brends: Tikkurila
Betona, kaļķa, kaļķa-cementa, cementa apmetuma, smilts-kaļķa ķieģeļu un ķieģeļu virsmām, kā arī minerālplātņu virsmām iekštelpās. Piemērota arī virsmām, kuras iepriekš krāsotas ar kaļķa, kaļķa-cementa, cementa un silikāta krāsām. ..
11,80€
Bez nodokļa:9,75€
Parafīna eļļa koka virsmu aizsardzībai no mitruma un netīrumiem
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Parafīna eļļa koka virsmu aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem.  Neapstrādātas vai iepriekš ar eļļu apstrādātas pirts lāvas. ..
7,02€
Bez nodokļa:5,80€
Brends: Tikkurila
Sārmains mazgāšanas un attīrīšanas līdzeklis virsmu sagatavošanai pirms krāsošanas. Lietojams gan iekštelpās, gan ārā. Attīra nekrāsotas virsmas, noņemot no tām netīrumus, taukvielas, vasku u.c. Piemērots cietu un spīdīgu krāsotu virsmu sagatavošanai pirms krāsošanas. Neatšķaidīts Maalipesu att..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Brends: Tikkurila
Šķīdinātājus nesaturošs mazgāšanas līdzeklis darbarīku mazgāšanai.Lietot atšķaidītu darbarīku tīrīšanai nekavējoties pēc krāsošanas. To var izmantot darbarīku tīrīšanai pēc krāsošanas ar eļļas krāsām, alkīda krāsām vai lakām, kā arī ūdens dispersijas krāsām. Pensselipesu viegli noņem krāsu no, piemē..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Brends: Tikkurila
Šķīdums pelējuma noņemšanai no koka un mūra virsmām. Pelējuma un aļģu noņemšanai no nekrāsotām un krāsotām koka virsmām, kā arī apmestām un betona virsmām, pirms krāsošanas vai pārkrāsošanas. Piemērots arī betona dakstiņu un šķiedru cementa virsmām pirms pārkrāsošanas. Pēc Homeenpoisto lietošanas uz..
10,90€
Bez nodokļa:9,01€
Tīrīšanas līdzeklis, kas balina un šķīdina kaļķa nogulsnes
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Supi Saunapesu ir skābs, taču reizē arī maigs tīrīšanas līdzeklis, kas neizraisa rūsēšanu. Tomēr, tīrot flīžu savienojuma vietas ar koncentrētiem vai spēcīgiem šķīdumiem, ir jāievēro piesardzība. Nelietot kopā ar hloru saturošiem produktiem. Piemērots pirtīm un citām mitrām telpām...
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Brends: Tikkurila
Pārklājums, kas veido netīrumus un ūdeni atgrūdošu virsmu mitrās iekštelpās. Satur pretpelēšanas vielas, kas aizsargā virsmu. Piemērots koka virsmu apstrādei saskaņā ar instrukciju. Nav piemērots pirts lāvu apstrādei. Piemērots sienām un griestiem karsēšanās, mazgāšanās un ģērbtuvju telpās. Put..
17,90€
Bez nodokļa:14,79€
Brends: Tikkurila
Ūdens bāzes eļļa koka virsmu apstrādei mitrās iekštelpās. Eļļa ir balstīta uz dabiskas eļļas atvasinājumiem. Aizsargā koksni no mitruma un netīrumiem. Samazina arī koka virsmas plaisāšanu. Piemērota neapstrādātu vai iepriekš eļļotu koka virsmu aizsardzībai mitrās iekštelpās. Piemērota arī termiski m..
14,90€
Bez nodokļa:12,31€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (Kopā lapu - 2)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk