Menu
Your Cart

Tīrīšanas līdzekļi

Emulģējošs mazgāšanas līdzeklis metāla jumtu mazgāšanai
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Emulģējošs mazgāšanas līdzeklis metāla jumtu mazgāšanai. Satur amonjaku. Tīrīšanas līdzeklis tauku, netīrumu un eļļu notīrīšanai no cinkota skārda virsmām pirms krāsošanas. Piemērots arī iepriekš krāsotu virsmu mazgāšanai. Ieteicams jaunām cinkotām un iepriekš krāsotām virsmām...
11,31€
Bez nodokļa:9,35€
Brends: Tikkurila
Sārmains universāls tīrīšanas līdzeklis koka konstrukcijām ārdarbos. Krāsotām un iepriekš neapstrādātām virsmām, piemēram, žogiem, bruģim un citām koka un minerālu konstrukcijām dārzā.  Regulāra tīrīšana ar Pihan Huoltopesu novērš mikroorganismu veidošanos, kas īpaši veidojas uz netīrām ..
15,43€
Bez nodokļa:12,75€
Brends: Tikkurila
Sārmains universāls tīrītājs koka un minerālu virsmu regulārai tīrīšanai. Tas novērš mikroorganismu veidošanos, kas īpaši veidojas uz netīrām virsmām...
11,74€
Bez nodokļa:9,70€
Brends: Tikkurila
Sārmains mazgāšanas un attīrīšanas līdzeklis virsmu sagatavošanai pirms krāsošanas. Lietojams gan iekštelpās, gan ārā. Attīra nekrāsotas virsmas, noņemot no tām netīrumus, taukvielas, vasku u.c. Piemērots cietu un spīdīgu krāsotu virsmu sagatavošanai pirms krāsošanas. Neatšķaidīts Maalipesu att..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Brends: Tikkurila
Šķīdinātājus nesaturošs mazgāšanas līdzeklis darbarīku mazgāšanai.Lietot atšķaidītu darbarīku tīrīšanai nekavējoties pēc krāsošanas. To var izmantot darbarīku tīrīšanai pēc krāsošanas ar eļļas krāsām, alkīda krāsām vai lakām, kā arī ūdens dispersijas krāsām. Pensselipesu viegli noņem krāsu no, piemē..
7,87€
Bez nodokļa:6,50€
Brends: Tikkurila
Šķīdums pelējuma noņemšanai no koka un mūra virsmām. Pelējuma un aļģu noņemšanai no nekrāsotām un krāsotām koka virsmām, kā arī apmestām un betona virsmām, pirms krāsošanas vai pārkrāsošanas. Piemērots arī betona dakstiņu un šķiedru cementa virsmām pirms pārkrāsošanas. Pēc Homeenpoisto lietošanas uz..
9,08€
Bez nodokļa:7,50€
Mazgāšanas līdzeklis terasēm un dārza mēbelēm
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Oksidējošs tīrīšanas līdzeklis. Piemērots gan iepriekš apstrādātām, gan neapstrādātām koka virsmām, kā arī plastmasas virsmām. Virsmu mazgāšanai un uzlabošanai pirms apkopes apstrādes. Terassi- ja Kalustepesu balina nomelnējušu un atmosfēras iedarbībai pakļautu koksni.0.5 l Terassi- ja Kalustepesu p..
11,80€
Bez nodokļa:9,75€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk