Menu
Your Cart

Tikkurila

Brends: Tikkurila
Dabisku eļļu saturošs ūdens bāzes pārklājums, kura saistviela ir augu eļļas alkīds. Iesūcas koka virsmā un uzlabo koksnes dabīgo izskatu, vienlaicīgi aizkavējot pret mitruma, saules staru un atmosfēras nelabvēlīgo iedarbību. Vairāk noturīgo Super Color toņu, kas satur caurspīdīgos pigmentus, pieejam..
8,17€
Bez nodokļa:6,75€
Brends: Tikkurila
Eļļu saturošs tonējams šķīdinātāja bāzes pārklājums kokam. Iesūcas koka virsmā un pēc pirmās kārtas uzklāšanas neveido plēvi. Pasargā koka virsmu no laika apstākļu iedarbības. Aizkavē mitruma iesūkšanos un saules gaismas nelabvēlīgo iedarbību. Valtti Color ir piemērots baļķu, zāģētām un ēvelētām kok..
5,08€
Bez nodokļa:4,20€
Emulģējošs mazgāšanas līdzeklis metāla jumtu mazgāšanai
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Emulģējošs mazgāšanas līdzeklis metāla jumtu mazgāšanai. Satur amonjaku. Tīrīšanas līdzeklis tauku, netīrumu un eļļu notīrīšanai no cinkota skārda virsmām pirms krāsošanas. Piemērots arī iepriekš krāsotu virsmu mazgāšanai. Ieteicams jaunām cinkotām un iepriekš krāsotām virsmām...
11,31€
Bez nodokļa:9,35€
Brends: Tikkurila
Sārmains universāls tīrīšanas līdzeklis koka konstrukcijām ārdarbos. Krāsotām un iepriekš neapstrādātām virsmām, piemēram, žogiem, bruģim un citām koka un minerālu konstrukcijām dārzā.  Regulāra tīrīšana ar Pihan Huoltopesu novērš mikroorganismu veidošanos, kas īpaši veidojas uz netīrām ..
15,43€
Bez nodokļa:12,75€
Brends: Tikkurila
Sārmains universāls tīrītājs koka un minerālu virsmu regulārai tīrīšanai. Tas novērš mikroorganismu veidošanos, kas īpaši veidojas uz netīrām virsmām...
11,74€
Bez nodokļa:9,70€
Brends: Tikkurila
Betona, kaļķa, kaļķa-cementa, cementa apmetuma, smilts-kaļķa ķieģeļu un ķieģeļu virsmām, kā arī minerālplātņu virsmām iekštelpās. Piemērota arī virsmām, kuras iepriekš krāsotas ar kaļķa, kaļķa-cementa, cementa un silikāta krāsām. ..
11,80€
Bez nodokļa:9,75€
Parafīna eļļa koka virsmu aizsardzībai no mitruma un netīrumiem
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Parafīna eļļa koka virsmu aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem.  Neapstrādātas vai iepriekš ar eļļu apstrādātas pirts lāvas. ..
7,02€
Bez nodokļa:5,80€
Brends: Tikkurila
Perlamutra ūdens bāzes lazūra, kas satur dabīgu eļļu. Valtti Arctic saistviela ir augu eļļas alkīds. Valtti Arctic aizsargā koka virsmu pret atmosfēras iedarbību un aizkavē mitruma iesūkšanos koka virsmā, kā arī aizsargā pret saules stariem. Piemērota baļķu, gludām un zāģētām koka virsmām, kā a..
13,92€
Bez nodokļa:11,50€
Brends: Tikkurila
Sārmains mazgāšanas un attīrīšanas līdzeklis virsmu sagatavošanai pirms krāsošanas. Lietojams gan iekštelpās, gan ārā. Attīra nekrāsotas virsmas, noņemot no tām netīrumus, taukvielas, vasku u.c. Piemērots cietu un spīdīgu krāsotu virsmu sagatavošanai pirms krāsošanas. Neatšķaidīts Maalipesu att..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Brends: Tikkurila
Šķīdinātājus nesaturošs mazgāšanas līdzeklis darbarīku mazgāšanai.Lietot atšķaidītu darbarīku tīrīšanai nekavējoties pēc krāsošanas. To var izmantot darbarīku tīrīšanai pēc krāsošanas ar eļļas krāsām, alkīda krāsām vai lakām, kā arī ūdens dispersijas krāsām. Pensselipesu viegli noņem krāsu no, piemē..
7,87€
Bez nodokļa:6,50€
Brends: Tikkurila
Šķīdums pelējuma noņemšanai no koka un mūra virsmām. Pelējuma un aļģu noņemšanai no nekrāsotām un krāsotām koka virsmām, kā arī apmestām un betona virsmām, pirms krāsošanas vai pārkrāsošanas. Piemērots arī betona dakstiņu un šķiedru cementa virsmām pirms pārkrāsošanas. Pēc Homeenpoisto lietošanas uz..
9,08€
Bez nodokļa:7,50€
Tīrīšanas līdzeklis, kas balina un šķīdina kaļķa nogulsnes
Vispārdotākais
Brends: Tikkurila
Supi Saunapesu ir skābs, taču reizē arī maigs tīrīšanas līdzeklis, kas neizraisa rūsēšanu. Tomēr, tīrot flīžu savienojuma vietas ar koncentrētiem vai spēcīgiem šķīdumiem, ir jāievēro piesardzība. Nelietot kopā ar hloru saturošiem produktiem. Piemērots pirtīm un citām mitrām telpām...
5,99€
Bez nodokļa:4,95€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 22 (Kopā lapu - 2)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk