Menu
Your Cart

Telpas termostati

Bezvadu telpas termostats SALUS RT310RF
Vispārdotākais
Bezvadu, elektronisks temperatūras regulators - diennakts SALUS RT310RFRegulatoru izmanto apkures ierīču, kas aprīkota ar ON/ OFF termostata ieeju, bezvadu kontrolei. Darbojas, uzturot komfortablus telpas apstākļus saskaņā ar nemainīgu temperatūru, ko iestatījis lietotājs.Komplektā:regulatora raidīt..
94,00€
Bez nodokļa:77,69€
Bezvadu telpas termostats SALUS RT510RF
Vispārdotākais
Bezvadu, elektronisks temperatūras regulators - nedēļas - SALUS RT510RFRegulatoru izmanto apkures ierīču, kas aprīkota ar ON/ OFF termostata ieeju, bezvadu kontrolei. Darbojas, uzturot komfortablus telpas apstākļus saskaņā ar darba grafiku vai nemainīgu temperatūru, ko iestatījis lietotājs.Komplektā..
107,00€
Bez nodokļa:88,43€
Bevadu temperatūras regulators SALUS RT520RFViegli uzstādāms temperatūras regulators, kas tiek izmantots apkures ierīču bezvadu vadībai. Darbojas, uzturot komfortablus telpas apstākļus saskaņā ar uzstādīto grafiku vai nemainīgu temperatūru, ko iestatījis lietotājs. Uztvērējs ir pieslēdzams pie katla..
145,00€
Bez nodokļa:119,83€
Telpas termostats SALUS RT510
Vispārdotākais
Vadu, elektronisks temperatūras regulators - programmējamsRegulators tiek izmantots apkures ierīču vadībai, izmantojot vadu savienojumu.Iedarbina siltuma avotu, aizverot kontaktus. Regulators ir tieši savienots ar katlu. Darbojas, uzturot komfortablus telpas apstākļus saskaņā ar darba grafiku vai ne..
57,00€
Bez nodokļa:47,11€
Interneta bezvadu temperatūras regulators SALUS RT310iRegulators ar iespēju vadīt internetā. Darbojas ar sildierīcēm, kurām ir ieeja ON/OFF termostata pievienošanai. Darbojas, uzturot komfortablus telpas apstākļus saskaņā ar temperatūru, ko iestatījis lietotājs. Parametrus var mainīt, izmantojot spe..
210,00€
Bez nodokļa:173,55€
Interneta bezvadu temperatūras regulators SALUS iT500Bezvadu telpas termostats, kas ļauj kontrolēt centrālapkures temperatūru un karstā ūdens laiku, izmantojot bezmaksas mobilo lietojumprogrammu iT500 Plus.  Regulators var būt konfigurēts, lai kontrolētu:vienu apkures zonu divas neatkarīga..
295,00€
Bez nodokļa:243,80€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk